1.       Yeni aracınızı teslim ederken servisle tanıştırırız. 
2.       Servis ihtiyaçlarınızı hatırlatırız.
3.       Randevulu çalışarak size vakit kazandırırız.
4.       Aracın servise kabulunu birlikte yaparız.
5.       Tahmini fiyatlandırmamızla sürprizlere yer bırakmayız.
6.       Evinizde gibi hissedersiniz.
7.       Aracınızı ne zaman teslim alacağınızı en başta söyleriz.
8.       Kalite birinci önceliğimizdir.
9.       Yapılan işleri size açıklarız.
10.   Önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir.
 
Ürün ve hizmetlerimizi, sizlerin görüşleri ile birlikte geliştiriyoruz
Opel olarak, tüm dünyaya yayılan Opel ailesinin bir üyesi ve Opel'in Tam Müşteri Memnuniyeti ilkesinin Türkiye'deki temsilcisiyiz.

Bu ilkemiz doğrultusunda, sunduğumuz ürün ve hizmetlerin kalitesini, hep daha iyi seviyelere ulaştırabilmek için, müşterilerimizin sesini bize aktarabilecek araştırmalar yürütmekteyiz. Bu araştırmalar içinde 1993 yılından bu yana sürdürülen Müşteri Bakış Açısı programı (MBA), sizlerle iletişimimizi güçlendiren, görüş ve beklentilerinizi bizlere ulaştıran, sizlere verdiğimiz hizmeti sizin gözünüzle değerlendirebilmek için kullandığımız çok kapsamlı bir program haline dönüştürülmüşür. 

Opel marka aracınıza sahip olduğunuz süre boyunca bizlere sizlerle iletişimde olma fırsatı sağlayan MBA, araç sahipliğiniz boyunca yaşadığınız tüm deneyimlerinizi, beklenti ve görüşlerinizi kapsamaktadır.
 
Opel'in programı yürütmekle görevlendirdiği İngiltere'deki bağımsız araştırma şirketinden belirli aralıklarla soru formu gönderilir. Bu formlar aracılığı ile bize ilettiğiniz bireysel değerlendirmeleriniz ve görüşleriniz, detaylı raporlar halinde bize ve yetkili satıcılıklarımıza sunulur. Raporlar sizin bakış açınız ile kuvvetli yönlerimizi ve iyileştirmemiz gereken alanları bizlere gösterir, önceliklerimizi ve aksiyon planlarımızı belirler.
 
 
Ürün ve hizmetlerimizle ilgili tüm görüşle